Праска з парогенератором Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040 (PSG8040/60)
Відео 1Фото 8 |
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040 |
|
Просунута праска з парогенератором поєднує в собі стильний дизайн, сучасні технології та багатофункціональність. Компанія Philips подбала про те, щоб рутинне прасування не завдавало вам клопоту, адже всю основну роботу візьме на себе праска. Він має високу потужність 2700 Вт, нагрівається всього за дві хвилини та оснащений підошвою SteamGlide Elite з нержавіючої сталі з 6-шаровим покриттям, у тому числі шаром з титану.
Така підошва відрізняється міцністю, гарним ковзанням та стійкістю до пошкоджень. Також виробник реалізував технологію OptimalTEMP: вам не треба підбирати налаштування, встановлена температура безпечна для будь-яких матеріалів, придатних до прасування. Більше того - тканина не зіпсується, навіть якщо ви залишите включену праску прямо на ній. Що стосується прасування з парою, Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040 пропонує використовувати постійну подачу пари зі швидкістю 170 г/хв або потужний паровий удар (600 г/хв) для ефективного розгладження навіть дуже м'ятих складок на щільних тканинах.
Знімний резервуар об'ємом 1.8 л забезпечує до 2 годин безперервного використання, світловий індикатор повідомляє про необхідність «заправити» його, а завдяки невеликій вазі (всього 800 г) праска підійде для вертикального відпарювання штор або одягу. При цьому від вас не потрібно ніяких зайвих дій: датчик руху визначає, коли підошва переміщається тканиною, і автоматично подає пару. Також у числі плюсів - система для збору накипу в спеціальний контейнер Easy De-Calc Plus, функція автовідключення залишеної без нагляду праски та відсік для зберігання шланга.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040
Philips Domestic Appliances Perfect Care 8000 Series PSG8040/60 stacja par | 2 565 zł |
PHILIPS Generator pary PHILIPS PSG8040/60 PerfectCare 8000 Biało-złoty | 1 349 zł |
Philips PerfectCare 8000 Series Generator pary PSG8040/60 PSG8040/60 | 1 459 zł |
Philips PerfectCare 8000 Series Generator pary PSG8040/60R1 PSG8040/60R1 | 1 376 zł |
Модификації Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040
Ціни на Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040 | від 1 349 zł | 4 пропозиції | ||
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030 | від 1 387 zł | 9 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050 | від 1 699 zł | 7 пропозицій |