Праска з парогенератором Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050 (PSG8050/30)
Відео 1Фото 9 |
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips PSG8050/30 Steam Ironing Station 2700 W 18 l Soleplate Purple 1217 | 1 699 zł |
Generator pary Philips PSG8050/30 2700W | 1 710 zł |
Philips PerfectCare 8000 Series Generator pary PSG8050/30 PSG8050/30 | 1 699 zł |
Philips PerfectCare seria 8000 PSG8050/30 SteamGlide Elite | 1 699 zł |
Philips PerfectCare 8000 Series Generator pary PSG8050/30R1 PSG8050/30R1 | 1 733 zł |
Відеоогляди
Модификації Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050
Ціни на Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040 | від 1 349 zł | 4 пропозиції | ||
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030 | від 1 387 zł | 9 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050 | від 1 699 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →