Праска з парогенератором Braun CareStyle 7 Pro IS 7282
Фото 9 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 |
|
Відомий виробник Braun пропонує ергономічну праску з парогенератором, який виділяється на тлі конкурентів своїм дизайном. А точніше – відкритою ручкою, розташованою під певним кутом, щоб знизити навантаження на зап'ястя та забезпечити більш комфортне використання. Маючи потужність 2700 Вт, пристрій нагрівається всього за 2 хвилини. Якісна підошва з покриттям EloxalPlus легко ковзає по будь-якій тканині в обох напрямках, не створює нових складок і ретельно розгладжує важкодоступні місця — кишені, коміри, манжети тощо.
Парогенератор забезпечує тиск 8 бар та постійну подачу пари зі швидкістю до 180 г/ мін, внаслідок чого пара проникає глибоко в тканину та розгладжує навіть найщільніші матеріали. А у найскладніших випадках допоможе потужний паровий удар (600 г/хв). Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 працює в кількох режимах, серед яких Eco для економії електроенергії, турборежим та iCare — оптимальне та безпечне налаштування температура, яка підходить для всіх тканин, що допускають прасування.
Незважаючи на досить високий тиск і потужність, праска працює досить тихо і не завдасть дискомфорту домочадцям. Місткий 2-літровий резервуар для води дає можливість за раз прасувати велику кількість речей. Він також дозволяє використовувати воду прямо із крана. Насамперед у цьому заслуга системи захисту від накипу FastClean, яка продовжує термін служби техніки та зберігає продуктивність на високому рівні. Крім цього, модель має протикраплинну систему, яка запобігає протіканню води, та функцію автоматичного відключення для безпечного використання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun CareStyle 7 Pro IS 7282
Braun CareStyle 7 Pro Stacja parowa IS 7282 BL żelazko parowe z stopą żela | 1 499 zł |
BRAUN Generator pary BRAUN IS7282BL CareStyle 7 Pro Niebieski | 1 499 zł |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 BL FreeGlide 3D | 1 499 zł |
Braun Centralna parowa IS7282BL 0128805001 | 2 786 zł |
Модификації Braun CareStyle 7 Pro IS 7282
Ціни на Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | від 1 499 zł | 5 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | від 899 zł | 4 пропозиції | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | від 1 149 zł | 4 пропозиції | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | від 1 283 zł | 8 пропозицій |