Żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 Pro IS 7282
Zdjęcia 9 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 |
|
Znany producent Braun oferuje ergonomiczne żelazko z generatorem pary, które wyróżnia się na tle konkurencji swoim designem. Mówiąc dokładniej, otwarta rączka umieszczona pod pewnym kątem, aby zmniejszyć obciążenie nadgarstka i zapewnić wygodniejsze użytkowanie. Dzięki mocy 2700 W urządzenie nagrzewa się w zaledwie 2 minuty. Wysokiej jakości stopa z powłoką EloxalPlus z łatwością przesuwa się po każdym materiale w obu kierunkach, nie tworzy nowych zagnieceń i dokładnie wygładza trudno dostępne miejsca - kieszenie, kołnierze, mankiety itp.
Generator pary zapewnia ciśnienie 8 bar i stałą dostarczanie pary z prędkością do 180 g/min, w wyniku czego para wnika głęboko w tkaninę i wygładza nawet najbardziej gęste materiały. A w najtrudniejszych przypadkach pomoże mocne uderzenie pary (600 g/min). Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 ma kilka trybów, w tym Eco dla oszczędności energii, tryb Turbo i iCare, optymalne i bezpieczne ustawienie temperatury, które jest odpowiednie dla wszystkich tkanin nadających się do prasowania.
Pomimo dość wysokiego ciśnienia i mocy żelazko pracuje dość cicho i nie będzie sprawiać dyskomfortu domownikom. Pojemny 2-litrowy zbiornik na wodę pozwala na prasowanie dużej ilości rzeczy jednocześnie. Pozwala również na korzystanie z wody prosto z kranu. To przede wszystkim zasługa systemu FastClean anti-calc, który wydłuża żywotność sprzętu i utrzymuje wydajność na wysokim poziomie. Dodatkowo model posiada system zapobiegający kapaniu zapobiegający wyciekaniu wody oraz funkcję automatycznego wyłączania zapewniającą bezpieczne użytkowanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun CareStyle 7 Pro IS 7282
Braun Centralna parowa IS7282BL 0128805001 | 2 786 zł |
BRAUN Generator pary BRAUN IS7282BL CareStyle 7 Pro Niebieski | 1 499 zł |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 BL FreeGlide 3D | 1 499 zł |
Braun CareStyle 7 Pro Stacja parowa IS 7282 BL żelazko parowe z stopą żela | 1 499 zł |
Modyfikacje Braun CareStyle 7 Pro IS 7282
Ceny na Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | od 1 283 zł | 7 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | od 991 zł | 4 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | od 1 499 zł | 5 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | od 969 zł | 4 oferty |