Żelazko z generatorem pary Tefal Pro Express Vision GV 9812 (GV9812E0)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Tefal Pro Express Vision GV 9812 |
|
Wyposażony w system redukcji szumów Enhanced Silence oraz wbudowaną latarkę Smart LED Vision, która oświetla obszar pracy, aktywuje się niezależnie, gdy żelazko jest w ruchu.
Smart Steam automatycznie włącza parę po przechyleniu w poziomie. Posiada informację o obecności wody i pojawieniu się kamienia.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Pro Express Vision GV 9812
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Tefa Dampfbügelstation GV9812 bu Pro Express Vision | 1 454 zł |
Tefal ?elazko parowe Pro Express Vision | 1 169 zł |
Generator pary TEFAL Pro Express Vision GV9812 z oświetleniem LED | 1 155 zł |
Generator pary TEFAL Pro Expre | 1 249 zł |
Generator pary TEFAL Pro Express Vision GV9812 z oświetleniem LED | 1 155 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →