Żelazko z generatorem pary Tefal Pro Express Vision GV 9821 (GV9821E0)
Zdjęcia 9 |
Tefal Pro Express Vision GV 9821 |
|
Wyposażony w system redukcji szumów Enhanced Silence oraz wbudowaną latarkę Smart LED Vision, która oświetla obszar pracy, aktywuje się niezależnie, gdy żelazko jest w ruchu.
Smart Steam automatycznie włącza parę po przechyleniu w poziomie. Posiada informację o obecności wody i pojawieniu się kamienia.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Pro Express Vision GV 9821
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Generator pary TEFAL PRO EXPRESS VISION GV9821 | 1 429 zł |
Generator pary TEFAL Pro Express Vision GV9821 | 1 430 zł |
Tefal Pro Express Vision GV9821 Durilium AirGlide | 1 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →