Праска з парогенератором Tefal Pro Express Vision GV 9812 (GV9812E0)
Відео 1Фото 8 |
Tefal Pro Express Vision GV 9812 |
|
Оснащений системою шумозаглушення Enhanced Silence і вбудованим ліхтариком Smart LED Vision, який висвітлює робочу область, активується самостійно при русі праски.
Система Smart Steam автоматично включає подачу пари при горизонтальному нахилі. Має індикацію наявності води і появи накипу.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Pro Express Vision GV 9812
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Tefa Dampfbügelstation GV9812 bu Pro Express Vision | 1 493 zł |
Tefal ?elazko parowe Pro Express Vision | 1 240 zł |
Generator pary TEFAL Pro Express Vision GV9812 z oświetleniem LED | 1 155 zł |
Generator pary TEFAL Pro Express Vision GV9812 z oświetleniem LED GV9812E0 | 1 300 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →