Праска Tefal Express Steam FV 2837 (FV2837E0)
Фото 4 |
Tefal Express Steam FV 2837 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Express Steam FV 2837
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Express Steam Iron FV2837E0 | 170 zł |
Żelazko TEFAL Express Steam FV2837 | 140 zł |
Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2837 2400W | 130 zł |
Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2837E0 FV2837E0 (2400W /Niebiesko-bia | 187 zł |
Żelazko TEFAL Express Steam FV2837 | 140 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →