Żelazko Tefal Express Steam FV 2837 (FV2837E0)
Zdjęcia 4 |
Tefal Express Steam FV 2837 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Express Steam FV 2837
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Express Steam Iron FV2837E0 | 170 zł |
Tefal ?elazko parowe Express Steam FV2837E0 | 183 zł |
Żelazko Tefal Express Steam FV2837E0 | 157 zł |
Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2837 2400W | 130 zł |
Żelazko Tefal Express Steam FV2837E0 | 161 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →