Żelazko Tefal Easygliss Plus FV 5737 (FV5737E0)
Zdjęcia 4 |
Tefal Easygliss Plus FV 5737 |
|
To żelazko poradzi sobie nawet z delikatnymi i drogimi przedmiotami. Ulepszona spiekana stopa Durilium Airglide zapewnia bardzo lekki poślizg (5 gwiazdek), a także trwałość powierzchni styku. Stopa nie jest podatna na otarcia, zarysowania i jeszcze więcej odprysków. Generator pary ma wystarczającą wydajność, aby wytworzyć parę do 220 g/min w trybie silnego uderzenia pary. Podczas prasowania z ciągłym parowaniem wydajność generatora pary wynosi 45 g/min.
Żelazko parowe Tefal Easygliss Plus FV 5737 działa z mocą 2500 w. Nawet przy użyciu najgęstszej pary zacieki nie pozostaną na powierzchni ubrania. System kropelkowy niezawodnie zapobiega przedostawaniu się wody przez otwory kanałów parowych. Jeśli chcesz zwilżyć powierzchnię tkaniny, zapewniony jest specjalnie do tego celu spray wodny (spray). Model leży w dłoni niemal nieważkości, jego waga nie przekracza 1,3 kg! To żelazko zostało zaprojektowane tak, aby wygładzać nawet najbardziej problematyczne fałdy na suchych, zbrylonych tkaninach bez niepotrzebnych ruchów. Innowacyjne technologie Tefal sprawiają, że klasyczne żelazko staje się niezastąpionym pomocnikiem, który poradzi sobie ze wszystkimi zawiłościami rutynowej pielęgnacji odzieży i bielizny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Easygliss Plus FV 5737
Tefal Iron FV5737 Easygliss Plus FV5737E0 FV 5737 | 295 zł |
Żelazko Tefal TEFAL Easygliss FV5737 Żelazko 2500W | 248 zł |
Żelazko TEFAL FV 5737 Easygliss Plus | 249 zł |
Żelazko Tefal Easygliss 2 FV5737E0 Niebieska | 254 zł |