Праска Tefal Ultragliss Plus FV 6810 (FV6810EO)
Фото 7 |
Tefal Ultragliss Plus FV 6810 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ultragliss Plus FV 6810
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL FV6810 Ultragliss Plus Żelazko Parowe 2800 W Czerwony | 237 zł |
Tefal Ultragliss Plus FV6810 Durilium AirGlide 250g/min | 279 zł |
Żelazko TEFAL FV 6810 Ultragliss Plus - DARMOWY PACZKOMAT OD 599zł | 269 zł |
TEFAL FV6810 Ultragliss Plus Żelazko Parowe 2800 W Czerwony | 234 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →