Żelazko Tefal Express Steam FV 2836 (FV2836E0)
Zdjęcia 4 |
Tefal Express Steam FV 2836 |
|
Niedrogie żelazko z możliwością wykorzystania pary od jednego z największych światowych producentów sprzętu AGD – Tefal. Model jest niezawodnym „koniem roboczym” do codziennego użytku przy zrównoważonym stosunku ceny do jakości. Moc wynosi 2400 W, a na podeszwę zastosowano powłokę ceramiczną, która wraz z zaokrąglonymi krawędziami zapewnia łatwe ślizganie się po powierzchni dowolnych tkanin.
Podczas prasowania parą Tefal Express Steam FV 2836 umożliwia włączenie ciągłego strumienia pary do 35 g/min lub silne wyrzut pary do 165 g/min, które szybko i skutecznie usunie nawet najgłębsze zagniecenia. Możesz również użyć żelazka do prasowania w pionie, co jest szczególnie przydatne w przypadku ciężkich zasłon, nieporęcznych tkanin i garniturów, których nawet nie trzeba zdejmować z wieszaka. Jednocześnie blokada kapania zapewni, że nie będzie żadnych mokrych plam i zacieków na przedmiotach, nawet jeśli nie wybierzesz zbyt wysokiej temperatury. Etui posiada wbudowany przezroczysty zbiornik o pojemności 270 ml z dużym otworem ułatwiającym napełnianie wodą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Express Steam FV 2836
Wszystkie ceny 6 →TEFAL 2400W FV2836E0 | 200 zł |
Tefal Express Steam FV2836 Ceramic 165g/min | 135 zł |
Żelazko Tefal Express Steam FV2836 | 164 zł |
Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2836 | 138 zł |
Tefal Express Steam FV2836 Ceramic 165g/min | 135 zł |
Żelazko TEFAL FV 2836 Express Steam | 160 zł |