Праска Tefal Express Steam FV 2839 (FV2839E0)
Фото 3 |
Tefal Express Steam FV 2839 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Express Steam FV 2839
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Express Steam I żelazko parowe I system zapobiegający osadzaniu się | 185 zł |
Tefal Express Steam FV2839 Ceramic 185g/min | 169 zł |
Żelazko TEFAL FV 2839 Express Steam | 177 zł |
Żelazko Tefal Żelazko TEFAL FV 2839 Express Steam | 157 zł |
Żelazko parowe Tefal FV2839 2400W Express Steam Ceramiczne | 118 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →