Żelazko Tefal Express Steam FV 2839 (FV2839E0)
Zdjęcia 3 |
Tefal Express Steam FV 2839 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Express Steam FV 2839
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Express Steam I żelazko parowe I system zapobiegający osadzaniu się | 185 zł |
Tefal Express Steam FV2839 Ceramic 185g/min | 169 zł |
Żelazko TEFAL FV 2839 Express Steam | 177 zł |
Żelazko Tefal Żelazko TEFAL FV 2839 Express Steam | 157 zł |
Żelazko parowe Tefal FV2839 2400W Express Steam Ceramiczne | 118 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →