Żelazko z generatorem pary Tefal Pro Express GV 9820 (GV9820E0)
Wideo 10Zdjęcia 15 |
Tefal Pro Express GV 9820 |
|
Wyposażona w Smart LED Vision - wbudowana latarka oświetla miejsce pracy, aktywuje się niezależnie, gdy żelazko się porusza, system redukcji szumów Enhanced Silence. Posiada informację o obecności wody i pojawieniu się kamienia.
Automatycznie włącza parę po przechyleniu w poziomie. Posiada informację o obecności wody i pojawieniu się kamienia.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Pro Express GV 9820
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Generator pary TEFAL GV9820 Pro Express Vision z oświetleniem LED Cz | 1 499 zł |
Generator pary TEFAL Pro Express Vision GV9820 z oświetleniem LED | 1 239 zł |
Tefal Pro Express Vision GV9820 Durilium AirGlide Autoclean | 1 499 zł |
Generator pary Stacja parowa Tefal GV9820E0 3000W | 1 263 zł |
Generator pary TEFAL Pro Express Vision GV9820 z oświetleniem LED GV9820E0 | 1 499 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Wyposażony w system Smart LED Vision – lampka na czubku żelazka włącza się automatycznie po rozpoczęciu prasowania, system redukcji szumów Enhanced Silence, a także system Smart Steam, który włącza i wyłącza dopływ pary w zależności od pozycji żelazka. Posiada informację o obecności wody i pojawieniu się kamienia.
PolecamyPorównaj w tabeli →