Żelazko z generatorem pary Tefal Pro Express Ultimate II GV 9710
Zdjęcia 10 |
Tefal Pro Express Ultimate II GV 9710 |
|
Funkcja automatycznej regulacji temperatury stopy i siły pary w zależności od wybranego rodzaju tkaniny.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Pro Express Ultimate II GV 9710
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal GV9710 Pro Express Ultimate Stacja Parowa Ciśnienie Pary 76 Bar Stał | 1 189 zł |
Generator pary TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE II GV9710 | 1 189 zł |
Tefal Pro Express Ultimate II GV9710E0 Durilium Airglide Autoclean Ultra T | 1 189 zł |
Tefal Pro Express Ultimate II GV9710E0 Durilium Airglide Autoclean Ultra T | 1 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →