Żelazko Tefal Ultimate Pure FV 9848 (FV9848E0)
Zdjęcia 7 |
Tefal Ultimate Pure FV 9848 |
|
Żelazko jest rekordzistą pod względem mocy i niezawodności. Moc platformy sięga 3200 W - to bardzo wysoka jak na urządzenia tej klasy wartość, co pozwala żelazku na bardzo szybkie nagrzewanie i błyskawiczne dostarczanie pary. Platforma charakteryzuje się zwiększoną niezawodnością i trwałością. Model chroniony jest przez unikalny system Micro Calc. To wielostopniowa ochrona, która oczyszcza nie tylko wodę, ale także samą parę.
Para, która przeszła przez mikrofiltr, zostaje uwolniona od drobnych cząsteczek, które normalnie dostałyby się do odzieży. Żelazko parowe Tefal Ultimate Pure FV 9848 umożliwia efektywne prasowanie bez zawracania sobie głowy skomplikowanymi ustawieniami. Wystarczy, że włączysz żelazko i od razu możesz zająć się sprawami. Model wyposażono w stopę Durilium AirGlide Autoclean. Jest to wysokiej jakości cermetal, który nie pali się, jest bardzo łatwy w czyszczeniu i pozwala bez dodatkowego wysiłku wygładzić prawie wszystkie zmarszczki. Kolejną ważną cechą tej stopy jest ochrona katalityczna Autoclean. Dzięki tej opcji powierzchnia grzewcza nie wymaga dokładnego oczyszczania. Cząsteczki tkaniny złapane na podeszwie wypalają się same podczas automatycznego oczyszczania. Żelazko parowe ma duży wlot wody. Zbiornik mieści 350 ml.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Ultimate Pure FV 9848
PLANCHA DE VAPOR TEFAL FV9848E0 PLANCHA VAPOR-SECO 3200 W NEGRO AZUL METÁL | 606 zł |
Tefal FV9848 czarny AGDM-ZEL-TEF-198 | 359 zł |
Żelazko TEFAL FV 9848 Ultimate Pure 3200 W | 360 zł |
Żelazko TEFAL Ultimate Pure FV9848 | 359 zł |
Żelazko Tefal Ultimate Pure FV9848E0 | 379 zł |