Patelnia Tefal Ultimate G2680772 30 cm
Zdjęcia 5 |
Tefal Ultimate G2680772 |
|
Wskaźnik technologii Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Ultimate G2680772 30 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL ULTIMATE 30cm | 185 zł |
Tefal Ultimate 30 Cm Frying Pan Czarny G2680772 | 213 zł |
Patelnia TEFAL Ultimate 30 cm G26807 | 235 zł |
Patelnia Tefal 30cm | 210 zł |
Patelnia aluminiowa ø 30 cm Ultimate – Tefal czarny | 239 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Tefal Ultimate G2680772
Ceny na Tefal Ultimate G2680772 |
---|---|---|---|---|
Tefal Ultimate G2680272 20 cm | od 125 zł | 6 oferty | ||
Tefal Ultimate G2680472 24 cm | od 145 zł | 5 oferty | ||
Tefal Ultimate G2680572 26 cm | od 265 zł | 1 oferta | ||
Tefal Ultimate G2680672 28 cm | od 159 zł | 6 oferty | ||
Tefal Ultimate G2680772 30 cm | od 185 zł | 11 oferty | ||
Tefal Ultimate G2680872 32 cm | od 179 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →