Сковорідка Tefal Simply Clean B5670653 28 см
Фото 13 |
Tefal Simply Clean B5670653 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Simply Clean B5670653 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Patelnia TEFAL B5670653 Simply Clean 28cm Czarny | 90 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean B5670653 28 cm | 90 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean, B56706, 28 cm | 103 zł |
Модификації Tefal Simply Clean B5670653
Ціни на Tefal Simply Clean B5670653 |
---|---|---|---|---|
Tefal Simply Clean B5670253 20 см | від 69 zł | 9 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670453 24 см | від 80 zł | 6 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670553 26 см | від 94 zł | 8 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670653 28 см | від 90 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670753 30 см | від 100 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →