Сковорідка Tefal Intuition G6 B8170444 24 см
Фото 4 |
Tefal Intuition G6 B8170444 24 см28 см |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Intuition G6 B8170444 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia TEFAL INTUITION 24cm | 89 zł |
TEFAL Patelnia z nieprzywierającą powłoką INTUITION B8170444 24 cm | 109 zł |
TEFAL Patelnia z nieprzywierającą powłoką INTUITION B8170444 24 cm | 109 zł |
Модификації Tefal Intuition G6 B8170444
Ціни на Tefal Intuition G6 B8170444 |
---|---|---|---|---|
Tefal Intuition G6 B8170444 24 см | від 89 zł | 3 пропозиції | ||
Tefal Intuition G6 B8170644 28 см | від 139 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →