Сковорідка Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-6047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6047 24 cm | 113 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 27cm BH-6047 EMERALD | 99 zł |
Patelnia EMERALD, aluminiowa, 24 cm | 90 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6047 24 cm BH-6047 | 113 zł |
Patelnia Berlinger Haus Emerald BH-6047, zielony, 24 cm | 106 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 24cm BH-6047 EMERALD | 126 zł |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6047
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6047 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6046 20 см | від 75 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см | від 90 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 см | від 109 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →