Patelnia Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-6047 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6047 24 cm | 113 zł |
Patelnia Berlinger Haus Emerald BH-6047, zielony, 24 cm | 121 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6047 24 cm | 113 zł |
Patelnia Berlinger Haus 24cm | 104 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 27cm BH-6047 EMERALD | 99 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Emerald BH-6047
Ceny na Berlinger Haus Emerald BH-6047 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6046 20 cm | od 75 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 cm | od 90 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 cm | od 109 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →