Waga Berlinger Haus BH-9111
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Berlinger Haus BH-9111 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9111
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Emerald Kolekcja cyfrowa kuchnia skala 5 kg BH/9111 szmarag | 61 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9111 | 83 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9111 emerald | 83 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9111 EMERALD | 79 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9111 Emerald Lumarko! | 91 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9111
Ceny na Berlinger Haus BH-9111 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9033 | od 79 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9224 | od 64 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9039 | od 79 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9090 | od 65 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9111 | od 61 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →