Каструля Berlinger Haus Emerald BH-6058
Фото 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6058 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6058
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 24cm BH-6058 EMERALD | 209 zł |
Garnek ze szklaną pokrywką EMERALD, 4,1 l, aluminiowy | 209 zł |
Garnek Berlinger Haus Emerald, zielony, 4,1L, 24 cm, 2 elementy, BH/6058 | 189 zł |
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 24cm BH-6058 EMERALD | 264 zł |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6058
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6058 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6057 | від 149 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6058 | від 189 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6059 | від 231 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →