Сковорідка Tefal Unlimited G2550572 26 см
Фото 11 |
Tefal Unlimited G2550572 |
|
Антипригарне покриття Titanium Anti-Scratch із захистом від подряпин. Індикатор температури Thermo-Signal.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Unlimited G2550572 26 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia TEFAL UNLIMITED 26cm | 169 zł |
Patelnia głęboka TEFAL Unlimited 26 cm G25505 | 213 zł |
Patelnia Tefal TEFAL Pan G2550572 Unlimited Frying, Diameter 26 cm, Suitab | 243 zł |
Patelnia aluminiowa ø 26 cm Unlimited – Tefal czarny | 199 zł |
Модификації Tefal Unlimited G2550572
Ціни на Tefal Unlimited G2550572 |
---|---|---|---|---|
Tefal Unlimited G2550272 20 см | від 119 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550472 24 см | від 159 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550572 26 см | від 169 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550672 28 см | від 170 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550772 30 см | від 180 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →