Patelnia Tefal Unlimited G2550572 26 cm
Zdjęcia 11 |
Tefal Unlimited G2550572 |
|
Nieprzywierająca powłoka Titanium Anti-Scratch z ochroną przed zarysowaniami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Unlimited G2550572 26 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL UNLIMITED 26cm | 169 zł |
Patelnia głęboka TEFAL Unlimited 26 cm G25505 | 213 zł |
Patelnia Tefal TEFAL Pan G2550572 Unlimited Frying, Diameter 26 cm, Suitab | 243 zł |
Patelnia aluminiowa ø 26 cm Unlimited – Tefal czarny | 199 zł |
TEFAL Pan G2550572 Unlimited Frying, Diameter 26 cm, Suitable for inductio | 209 zł |
Patelnia głęboka TEFAL Unlimited 26 cm G25505 | 171 zł |
TEFAL Patelnia G2550572 Unlimited Frying, Średnica 26 cm, Nadaje się do pł | 223 zł |
Modyfikacje Tefal Unlimited G2550572
Ceny na Tefal Unlimited G2550572 |
---|---|---|---|---|
Tefal Unlimited G2550272 20 cm | od 119 zł | 6 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550472 24 cm | od 159 zł | 6 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550572 26 cm | od 169 zł | 8 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550672 28 cm | od 170 zł | 5 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550772 30 cm | od 180 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →