Patelnia Tefal Unlimited G2550272 20 cm
Zdjęcia 11 |
Tefal Unlimited G2550272 |
|
Nieprzywierająca powłoka Titanium Anti-Scratch z ochroną przed zarysowaniami. Termo-sygnałowy wskaźnik temperatury.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Unlimited G2550272 20 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL UNLIMITED 20cm | 129 zł |
Tefal PATELNIA TEFAL UNLIMITED 20CM G2550272 | 159 zł |
Tefal Unlimited Indukcja Tytanowa 20cm | 120 zł |
Patelnia Tefal Unlimited 20cm indukcja G2550272 | 119 zł |
Tefal Unlimited Indukcja Tytanowa 20cm | 150 zł |
Patelnia TEFAL Unlimited 20cm G2550272 | 132 zł |
Modyfikacje Tefal Unlimited G2550272
Ceny na Tefal Unlimited G2550272 |
---|---|---|---|---|
Tefal Unlimited G2550272 20 cm | od 119 zł | 7 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550472 24 cm | od 159 zł | 7 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550572 26 cm | od 169 zł | 8 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550672 28 cm | od 160 zł | 5 oferty | ||
Tefal Unlimited G2550772 30 cm | od 171 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →