Каструля Maestro Classic MR3530-16
Фото 9 |
Maestro Classic MR3530-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3530-16
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garnek z pokrywką Maestro MR-3530-16 | 89 zł |
Maestro Garnek ze skład.uszami+pokrywka MR-3530-16 1,6L | 70 zł |
Maestro Garnek ze skład.uszami+pokrywka MR-3530-16 1,6L | 66 zł |
Garnek Ze Skład.Uszami+Pokrywk | 68 zł |
Модификації Maestro Classic MR3530-16
Ціни на Maestro Classic MR3530-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3530-16 | від 66 zł | 4 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3530-18 | від 73 zł | 7 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3530-20 | від 82 zł | 2 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3530-22 | від 97 zł | 4 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3530-24 | від 88 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →