Garnek Maestro Classic MR3530-16
Zdjęcia 9 |
Maestro Classic MR3530-16 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR3530-16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek z pokrywką Maestro MR-3530-16 | 89 zł |
Maestro Garnek ze skład.uszami+pokrywka MR-3530-16 1,6L | 70 zł |
Maestro Garnek ze skład.uszami+pokrywka MR-3530-16 1,6L | 66 zł |
Garnek Ze Skład.Uszami+Pokrywk | 68 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR3530-16
Ceny na Maestro Classic MR3530-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3530-16 | od 66 zł | 4 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-18 | od 73 zł | 7 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-20 | od 82 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-22 | od 97 zł | 4 oferty | ||
Maestro Classic MR3530-24 | od 88 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →