Garnek do gotowania na parze Maestro Classic MR2900-22
Zdjęcia 7 |
Maestro Classic MR2900-22 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR2900-22
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-22 | 126 zł |
Maestro Feel-mr-2900-22 Food Steamer Posrebrzany MR-2900-22 | 125 zł |
Maestro Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-22 | 101 zł |
Maestro Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-22 | 106 zł |
Maestro, Garnek do Gotowania na Parze Mr-2900-22 | 109 zł |
Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-22 | 95 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR2900-22
Ceny na Maestro Classic MR2900-22 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR2900-18 | od 72 zł | 5 oferty | ||
Maestro Classic MR2900-22 | od 95 zł | 6 oferty | ||
Maestro Classic MR2900-24 | od 113 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →