Garnek do gotowania na parze Maestro Classic MR2900-24
Zdjęcia 7 |
Maestro Classic MR2900-24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR2900-24
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-24 | 121 zł |
Garnek do gotowania na parze MAESTRO MR-2900-24 | 145 zł |
Maestro Mr-2900-24 Food Steamer Posrebrzany | 148 zł |
Garnek do gotowania na parze M | 132 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR2900-24
Ceny na Maestro Classic MR2900-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR2900-18 | od 72 zł | 5 oferty | ||
Maestro Classic MR2900-22 | od 95 zł | 6 oferty | ||
Maestro Classic MR2900-24 | od 121 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →