Patelnia Tefal Healthy Chef G1500472 24 cm
Zdjęcia 5 |
Tefal Healthy Chef G1500472 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Healthy Chef G1500472 24 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Healthy Chef Frypan 24 cm | 150 zł |
Patelnia Tefal TEFAL Healthy Chef Pan G1500472 do smażenia, średnica 24 cm | 177 zł |
Patelnia 24 cm TEFAL Healthy Chef G1500472 | 197 zł |
TEFAL Healthy Chef Pan G1500472 Frying, Diameter 24 cm, Suitable for induc | 186 zł |
TEFAL | G1500472 | Healthy Chef Pan | Frying | Diameter 24 cm | Suitable f | 199 zł |
Tefal Healthy Chef Frying Pan 24 cm | 183 zł |
Modyfikacje Tefal Healthy Chef G1500472
Ceny na Tefal Healthy Chef G1500472 |
---|---|---|---|---|
Tefal Healthy Chef G1500472 24 cm | od 150 zł | 7 oferty | ||
Tefal Healthy Chef G1500572 26 cm | od 200 zł | 3 oferty | ||
Tefal Healthy Chef G1500672 28 cm | od 206 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →