Patelnia Tefal Unlimited L7630632 28 cm
Zdjęcia 10 |
Tefal Unlimited L7630632 |
|
Wskaźnik Thermo-Spot zmieni kolor na całkowicie czerwony, gdy patelnia osiągnie idealną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Unlimited L7630632 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL INGENIO UNLIMITED 28cm | 155 zł |
Patelnia aluminiowa ø 28 cm Ingenio Unlimited – Tefal czarny | 160 zł |
Patelnia TEFAL INGENIO UNLIMITED 28cm | 265 zł |
Modyfikacje Tefal Unlimited L7630632
Ceny na Tefal Unlimited L7630632 |
---|---|---|---|---|
Tefal Unlimited L7630302 22 cm | od 115 zł | 2 oferty | ||
Tefal Unlimited L7630432 24 cm | od 135 zł | 2 oferty | ||
Tefal Unlimited L7630532 26 cm | od 145 zł | 2 oferty | ||
Tefal Unlimited L7630632 28 cm | od 155 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →