Сковорідка Tefal Simply Clean B5670453 24 см
Фото 13 |
Tefal Simply Clean B5670453 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Simply Clean B5670453 24 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Patelnia TEFAL Simply Clean 24cm Czarny | 85 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean B5670453 24 cm | 85 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean 24 cm | 80 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean 24 cm | 80 zł |
Модификації Tefal Simply Clean B5670453
Ціни на Tefal Simply Clean B5670453 |
---|---|---|---|---|
Tefal Simply Clean B5670253 20 см | від 69 zł | 9 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670453 24 см | від 80 zł | 6 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670553 26 см | від 94 zł | 8 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670653 28 см | від 90 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Simply Clean B5670753 30 см | від 100 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →