Patelnia Maestro Classic MR1204-24 24 cm
Zdjęcia 6 |
Maestro Classic MR1204-24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR1204-24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Maestro Rock Stone MR-1204-24 | 75 zł |
Patelnia MR 1204-24 cm Rock Stone | 108 zł |
Patelnia Maestro Greblonowa 24cm | 124 zł |
Patelnia okrągła 24 cm Maestro ROCK STONE głęboka | 59 zł |
Patelnia MR 1204-24 cm Rock Stone | 124 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR1204-24
Ceny na Maestro Classic MR1204-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1204-20 20 cm | od 49 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR1204-24 24 cm | od 59 zł | 5 oferty | ||
Maestro Classic MR1204-26 26 cm | od 67 zł | 7 oferty | ||
Maestro Classic MR1204-28 28 cm | od 75 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →