Сковорідка Maestro Classic MR1204-28 28 см
Фото 6 |
Maestro Classic MR1204-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1204-28 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Maestro Rock Stone MR-1204-28 | 79 zł |
Patelnia MR 1204-28 cm Rock Stone | 134 zł |
Patelnia Maestro 28cm | 79 zł |
Patelnia MR 1204-28 cm Rock Stone | 154 zł |
Patelnia Maestro Rock Stone MR-1204-28 Dno indukcyjne 28 cm aluminiowa | 75 zł |
Модификації Maestro Classic MR1204-28
Ціни на Maestro Classic MR1204-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1204-20 20 см | від 49 zł | 2 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1204-24 24 см | від 59 zł | 5 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1204-26 26 см | від 67 zł | 6 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1204-28 28 см | від 75 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →