Wok Tefal Unlimited G2551972 28 cm czarny
Zdjęcia 14 |
Tefal Unlimited G2551972 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Unlimited G2551972 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wok TEFAL UNLIMITED 28cm | 189 zł |
Patelnia wok aluminiowa ø 28 cm Unlimited – Tefal czarny | 259 zł |
Tefal Unlimited G2551972 Indukcja Tytanowa 28cm | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →