Wok Tefal Healthy Chef G1501972 28 cm szary
Zdjęcia 8 |
Tefal Healthy Chef G1501972 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Healthy Chef G1501972 28 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Tefal wok Healthy Chef Wok Mineralia+ 28cm | 191 zł |
Patelnia wok 28 cm TEFAL Healthy Chef G1501972 | 229 zł |
TEFAL Pan G1501972 Healthy Chef Wok, Diameter 28 cm, Suitable for inductio | 223 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →