Wok Salter Megastone BW05753S 28 cm grafit
Zdjęcia 6 |
Salter Megastone BW05753S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salter Megastone BW05753S 28 cm grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wok Salter BW05753S z kolekcji Megastone z kutego aluminium z nieprzywiera | 170 zł |
Patelnia wok SALTER Megastone BW05753S1 28 cm Beztłuszczowa | Bezpłatny tr | 170 zł |
Wok nieprzywierający z pokrywką Salter Megaston Platinum 28cm | 170 zł |
Patelnia wok SALTER Megastone BW05753S1 28 cm Beztłuszczowa | Bezpłatny tr | 170 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →