Garnek Maestro Classic MR4120
Maestro Classic MR4120 |
|
Pokrywka garnka może służyć jako patelnia grillowa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR4120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR4120 garnek i patelnia do grillowania 2 w 1 z powłoką zapobiegaj | 270 zł |
Garnek + Patelnia grillowa Maestro MR-4120 | 139 zł |
Maestro GARNEK Z PATELNIĄ GRILLOWĄ 2.55L MAESTRO MR-4120 | 166 zł |
Garnek Z Patelnią Grillową 2.55L Maestro Mr-4120 | 139 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR4120
Ceny na Maestro Classic MR4120 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR4120 | od 139 zł | 4 oferty | ||
Maestro Classic MR4124 | od 199 zł | 3 oferty | ||
Maestro Classic MR4128 | od 229 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →