Кухарський набір Berlinger Haus Burgundy BH-6241
Berlinger Haus Burgundy BH-6241 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-6241
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
7 pcs kitchen tool set with stand burgundy BH/6241N | 127 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6241 | 133 zł |
Berlinger Haus ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH 7 ELE. BERLINGER HAUS BURGUNDY | 150 zł |
Zestaw Przyborów Kuchennych W Stojaku Berlinger Haus Bh-6241 | 129 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6241 | 171 zł |
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Burgundy, burgundowy, 7 element | 144 zł |
Аналогічні набори бренду Berlinger Haus:
- Burgundy BH-6241
- Moonlight BH-6242
- Emerald BH-6243
- I-Rose BH-6244
- Aquamarine BH-6245
- Purple BH-6246
РекомендуємоПорівняти в таблиці →