Кухарський набір Berlinger Haus Black Rose BH-6209
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Rose BH-6209 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-6209
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6209 | 135 zł |
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złot | 152 zł |
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Black Rose Collection, czarny, | 129 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →