Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Burgundy BH-6241
Berlinger Haus Burgundy BH-6241 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-6241
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
7 pcs kitchen tool set with stand burgundy BH/6241N | 124 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6241 | 133 zł |
Berlinger Haus ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH 7 ELE. BERLINGER HAUS BURGUNDY | 150 zł |
Zestaw Przyborów Kuchennych W Stojaku Berlinger Haus Bh-6241 | 129 zł |
Zestaw Przyborów Kuchennych Berlinger Haus Bh-6241 Lumarko! | 157 zł |
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Burgundy, burgundowy, 7 element | 144 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6241 | 171 zł |
Podobne zestawy marki Berlinger Haus:
- Bordowy BH-6241
- Moonlight BH-6242
- Szmaragdowy BH-6243
- I-Rose BH-6244
- Akwamaryn BH-6245
- Fioletowy BH-6246
PolecamyPorównaj w tabeli →