Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Black Silver BH-6218
Berlinger Haus Black Silver BH-6218 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-6218
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6218 | 133 zł |
Berlinger Haus Zestaw przyborów kuchennych Black Royal Collection BH/6218 | 138 zł |
Zestaw naczyń Berlinger Haus Black Royal, czarny, 7 elementów, BH/6218 | 144 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →