Каструля Berlinger Haus Black Silver BH-1852
Berlinger Haus Black Silver BH-1852 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1852
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casserole with lid 24 cm Black Silver Collection BH/1852 | 186 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGERHAUS BH-1852 | 149 zł |
Berlinger Haus Garnek z pokrywką 24 cm 4.1 L Black Silver Collection BH/18 | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus Black Silver Collection, czarny, srebrny, z pokrywką | 160 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlinger Haus Bh-1852 Lumarko! | 170 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →