Garnek Berlinger Haus Black Silver BH-1852
Berlinger Haus Black Silver BH-1852 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-1852
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casserole with lid 24 cm Black Silver Collection BH/1852 | 186 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGERHAUS BH-1852 | 149 zł |
Berlinger Haus Garnek z pokrywką 24 cm 4.1 L Black Silver Collection BH/18 | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus Black Silver Collection, czarny, srebrny, z pokrywką | 160 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlinger Haus Bh-1852 Lumarko! | 170 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →