Garnek Berlinger Haus Black Rose BH-1641
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1641 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1641
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1641 | 179 zł |
Garnek aluminiowy Black Rose BH/1641N, 20 cm, ze szklaną pokrywką | 149 zł |
Berlinger Haus Garnek Black Rose 20cm (BH-1641) | 176 zł |
Garnek Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 2,5L, 20 cm, BH/16 | 159 zł |
Garnek Granitowy 20cm Berlinger Haus Black Rose Bh-1641 Lumarko! | 209 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Berlinger Haus Black Rose BH-1641
Ceny na Berlinger Haus Black Rose BH-1641 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1641 | od 149 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1642 | od 169 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1931 | od 209 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →