Каструля Berlinger Haus Burgundy BH-1257
Berlinger Haus Burgundy BH-1257 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1257
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
B-Black BERLINGER Haus garnek do gotowania z powłoką 24 cm kamień lawowy 1 | 233 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC LINE BH-1257 | 164 zł |
Berlinger Haus Garnek Metallic 24cm (BH/1257) | 162 zł |
Garnek z pokrywką szklaną 4,1 l Burgundy, system Turbo Induction | 159 zł |
Garnek Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition, burgundowy, 4,1L, 24 | 188 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1257
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1257 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1256 | від 129 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1257 | від 157 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1258 | від 173 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →