Каструля Berlinger Haus Carbon BH-1236
Berlinger Haus Carbon BH-1236 2.5 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon BH-1236
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia do zapiekanek o dużej wytrzymałości ze stali z powłoką marmurową | 224 zł |
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS CARBON METALLIC LINE BH-1236 | 179 zł |
Garnek Berlinger Haus Metallic, szary, 6,5L, 2 elementy, BH/1236 | 192 zł |
Garnek Granitowy 28cm Berlinger Haus Carbon Metallic Line Bh-1236 Lumarko! | 203 zł |
Модификації Berlinger Haus Carbon BH-1236
Ціни на Berlinger Haus Carbon BH-1236 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon BH-1234 | від 129 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Carbon BH-1236 | від 179 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →