Garnek Berlinger Haus Carbon BH-1236
Berlinger Haus Carbon BH-1236 2.5 l6 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon BH-1236
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia do zapiekanek o dużej wytrzymałości ze stali z powłoką marmurową | 224 zł |
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS CARBON METALLIC LINE BH-1236 | 179 zł |
Garnek Berlinger Haus Metallic, szary, 6,5L, 2 elementy, BH/1236 | 192 zł |
Garnek Granitowy 28cm Berlinger Haus Carbon Metallic Line Bh-1236 Lumarko! | 203 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon BH-1236
Ceny na Berlinger Haus Carbon BH-1236 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon BH-1234 | od 129 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Carbon BH-1236 | od 179 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →